Místo, kde souzníte
s přírodou

Facebook Instagram YouTube
Úvod
Úvod

Toužíte po odpočinku a regeneraci pro tělo i duši na klidném místě nedaleko hlavního města Prahy? Chcete se nechat probouzet okolní přírodou, pozorovat přímo z postele hvězdy či úchvatný východ slunce? Hledáte zajímavé místo na venkově s netradičním a zároveň útulným ubytováním?

Vítejte na naší malé ekofarmě, která se nachází ve starém jabloňovém sadu na konci středočeské vesnice jménem Štolmíř. Nabízíme celoroční ubytování v pěti jurtách pro 2-6 osob, s celkovou max. kapacitou 40 osob.

O jurtové vesničce

 

Obklopeni přírodou

Obklopeni přírodou

Poklidná atmosféra starého ovocného sadu na konci vesnice je skvělým místem k odpočinku i pozorování přírody z okna jurty nebo její terasy.

Veškerý komfort

Veškerý komfort

Naši hosté mají kromě plně vybavené jurty k dispozici samostatné WC s koupelnou, společnou kuchyni s venkovní terasou a velké zahradní ohniště s grilovací mřížkou.

Pro pár i rodinu

Pro pár i rodinu

Útulný kruhový prostor s příjemným interiérem každé z našich malovaných jurt nabízí ubytování pro 2-4 osoby. S partou blízkých přátel to zvládnete i v šesti.

Zajímavé okolí

Zajímavé okolí

Za humna můžete vyrazit pěšky či na kole, nebo navštívit některé z blízkých historických měst. Ochutnat můžete i místní víno a ovoce, které si můžete sami nasbírat.

Teambuilding či letní camp

Teambuilding či letní camp

Využijte neotřelého prostředí pro uspořádání firemního eventu, jógového semináře, sportovního soustředění nebo jiné akce pro více osob.

Malované jurty

Ubytovat se u nás můžete ve 4 mongolských jurtách, které Vám poskytnou útulné a velmi příjemné zázemí umocněné všudypřítomnou pozitivní energií, jež kruhový prostor jurty nabízí.

Královská jurta

Srdcem naší jurtové vesničky je velká královská jurta ve které si můžete uspořádat semináře, kurzy, školení, lekce jógy atp.

Poptávka ubytování

Vyplňte termín a několik údajů k Vašemu pobytu a my zkontrolujeme, zda je volno a ozveme se Vám s cenovou nabídkou…

 

Odesláním poptávky SOUHLASÍM se zpracováním osobních údajů.

Jak se Vám u nás líbilo

Přečíst recenze

Jak to u nás vypadá

Galerie


Naši partneřiMongolia.cz
Vinařství Klučov
Šemberské stezky
Včelařství Šalamánkovi
MS Servis – Martin Sklenář
Pralinky Choco D
Fermentáda Lemonape
nano green – ENERGETIKA PRO BUDOUCNOST