Recenze

Recenze

Booking Awards 2023

Marcela

V jurtách jsem spala poprvé a byl to pro mne až mystický zážitek. Velmi se mi líbil kruhový prostor se středovým oknem a celé vnitřní vybavení jurty. Ani nevadilo, že sprchy jsou, podobně jako jsme zvyklí v kempech, mimo apartmán. Naopak, narušilo by to energii plynoucí uvnitř tohoto úžasného stavení. Je to opravdu něco neobvyklého a byť se zdá, že je to jen „lepší“ stan, člověk má spíš pocit, že je to pevný dům. To se projevilo i při dešti, kdy jsem mohla poslouchat v teple kapky deště a nebát se, že budu vylévat vodu ven ešusem. Majitelé a komunikace s nimi byla příjemná, škoda, že jsem nemohla zůstat déle. Samotný sad je perfektním místem k odpočinku. Doporučuji k návštěvě.

Hálkovi

Přespání pod hvězdami bylo velkým zážitkem. My i děti jsme byli maximálně spokojeni, jurta šla i přes vysoké teploty rychle vyvětrat, bouřku jsme přečkali beze strachu. Vybavení parádní, vkusné, vonělo dřevem. Celkově spokojenost, vřele doporučujeme.

Věra Č.

V jurtě to bylo super! Postel pohodlná, krásně prostorná místnost. Byli jsme naprosto spokojeni.

Pavel

I když jsem přijel do ještě ne zcela dodělaného ekokempu, je cítit, že Jurty v sadu je již nyní ambiciózní a stále se vyvíjející projekt glampingového ubytování, který nabírá na síle zejména svou pozitivní energií, která je cítit z lidí okolo něj. Jurty jsou velice příjemně vybaveny a jejich malované prvky dotvářejí potřebný dojem luxusu, který by člověk od glampingu očekával. S nimi koresponduje vybavení a celkové pojetí dalšího itineráře kempu, který je esteticky i funkčně rozhodně nad standardem. Škoda, že zatím chyběla společná kuchyně a resort ztrácí pomyslnou pátou hvězdu na některých detailech, které však majitelé snaží řešit za pochodu stylem sobě vlastním. Nevadilo mi to a pobyt jsem si skvěle užil. Navíc okolí nabízí nenáročné cesty pro cyklisty, po rovině to jde o poznání snáze a můžete si vychutnat větší porci kilometrů :)

Anna Č.

V jurtě to bylo úžasné! Celé místo má své zvláštní kouzlo a je cítit, že majitelé se jej snaží zachovat. Koupelny jsou nádherné, vůně a barva dřeva mi připomíná večery v sauně. Ještě je tu pár věcí na dodělání, ale to prý brzy bude. Už teď se těším na novinky a další návštěvu.

Žáci 5.C, ZŠ Praha 6

Výborná myšlenka, skvělé místo, příjemné zázemí, ochotné vedení s týmem, který nám ve všem vyšel vstříc a pomohl plnit naše plány. Jako žákům 5. třídy je nám už pár let více než 6 let a jsme vděčni za čas, kdy jsme byli „Dětmi z jurty“. Během dvou dnů jsme poznali jejich okolí, zahráli si hry na nedalekém hřišti, dozvěděli se něco o chovu dravců, navštívili Štolmířský kostel, uvařili si ten nejlepší tábornický guláš a pochutnali na obědě u barokní pece. Věříme, že se sem budeme moci ještě někdy vrátit.

Chovancovi

Ještě jednou děkujeme za super pobyt u Vás v jurtě. Pro nás ideální kompromis mezi stanováním a pobytem v penzionu s bonusem v podobě luxusních snídaní. Ať se Vám daří naplňovat Vaše plány a věřím, že se ještě uvidíme při našem dalším pobytu tentokrát v červené jurtě :-)

Tiimiakatemia Prague

V jurtách jsme strávili jednu noc, vše bylo naprosto v pořádku, vybavení jurt je nové, majitelé moc milí. Areál sadu poskytuje dostatečný prostor na relaxaci i týmové sportovní aktivity.

LMŠ Semínko

Do Jurt v sadu jsme vyrazili s týmem mateřské školy Semínko na výjezdní zasedání. Měli jsme pohodlí v krásné královské jurtě, kde bylo teplo a k dispozici vše, co potřebujeme. Dobře vybavená kuchyňka i koupelnička byly už jenom příjemný bonus. Pan majitel je velmi milý a ochotný, je obdivuhodné do kolika rozličných aktivit v přilehlé vesnici se pouští. Odjížděli jsme s nadšením a velkou inspirací!

Miroslav Pacholík

Tohle krásné místo jsme zvolili pro uspořádání naší svatby. Ačkoliv se jednalo o zimní termín a na přípravu nebylo moc času, podařilo se vše zorganizovat ve spolupráci s majiteli (díky jejich vstřícnosti a ochotě) k velké spokojenosti všech zúčastněných. Jedinečná atmosféra místa umocnila úžasný zážitek z našeho velkého dne. Ještě jednou moc děkujeme a určitě se sem budeme rádi vracet.

Monika J.

Na Jurty v sadu jsem narazila náhodou. Ubytování bylo perfektní, komunikace s majiteli také. Vše bylo čisté, kuchyňka vybavená. K dispozici jsme měli vše co bylo potřeba. Strávili jsme na tomto příjemném místě s rodinou krásný víkend. Super počasí byl už jen takový bonus.

Člověk v tísni, o.p.s.

Hledali jsme příjemné místo vhodné pro teambuilding blízko za Prahou, které vás ale zároveň nechá si od pražského shonu chvíli vydechnout. Čas strávený v jurtách byl pro nás opravdovým zážitkem. Dýchlo na nás zvláštní kouzlo a atmosféra místa a celkový dojem podpořila bezproblémová komunikace a ochota majitelů. Jurty byly krásným oživením vytížených pracovních dní.