Recenze

Recenze

Booking Awards 2023

Marcela

V jurtách jsem spala poprvé a byl to pro mne až mystický zážitek. Velmi se mi líbil kruhový prostor se středovým oknem a celé vnitřní vybavení jurty. Ani nevadilo, že sprchy jsou, podobně jako jsme zvyklí v kempech, mimo apartmán. Naopak, narušilo by to energii plynoucí uvnitř tohoto úžasného stavení. Je to opravdu něco neobvyklého a byť se zdá, že je to jen „lepší“ stan, člověk má spíš pocit, že je to pevný dům. To se projevilo i při dešti, kdy jsem mohla poslouchat v teple kapky deště a nebát se, že budu vylévat vodu ven ešusem. Majitelé a komunikace s nimi byla příjemná, škoda, že jsem nemohla zůstat déle. Samotný sad je perfektním místem k odpočinku. Doporučuji k návštěvě.

Hálkovi

Přespání pod hvězdami bylo velkým zážitkem. My i děti jsme byli maximálně spokojeni, jurta šla i přes vysoké teploty rychle vyvětrat, bouřku jsme přečkali beze strachu. Vybavení parádní, vkusné, vonělo dřevem. Celkově spokojenost, vřele doporučujeme.

Věra Č.

V jurtě to bylo super! Postel pohodlná, krásně prostorná místnost. Byli jsme naprosto spokojeni.

Pavel

I když jsem přijel do ještě ne zcela dodělaného ekokempu, je cítit, že Jurty v sadu je již nyní ambiciózní a stále se vyvíjející projekt glampingového ubytování, který nabírá na síle zejména svou pozitivní energií, která je cítit z lidí okolo něj. Jurty jsou velice příjemně vybaveny a jejich malované prvky dotvářejí potřebný dojem luxusu, který by člověk od glampingu očekával. S nimi koresponduje vybavení a celkové pojetí dalšího itineráře kempu, který je esteticky i funkčně rozhodně nad standardem. Škoda, že zatím chyběla společná kuchyně a resort ztrácí pomyslnou pátou hvězdu na některých detailech, které však majitelé snaží řešit za pochodu stylem sobě vlastním. Nevadilo mi to a pobyt jsem si skvěle užil. Navíc okolí nabízí nenáročné cesty pro cyklisty, po rovině to jde o poznání snáze a můžete si vychutnat větší porci kilometrů :)

Anna Č.

V jurtě to bylo úžasné! Celé místo má své zvláštní kouzlo a je cítit, že majitelé se jej snaží zachovat. Koupelny jsou nádherné, vůně a barva dřeva mi připomíná večery v sauně. Ještě je tu pár věcí na dodělání, ale to prý brzy bude. Už teď se těším na novinky a další návštěvu.

Žáci 5.C, ZŠ Praha 6

Výborná myšlenka, skvělé místo, příjemné zázemí, ochotné vedení s týmem, který nám ve všem vyšel vstříc a pomohl plnit naše plány. Jako žákům 5. třídy je nám už pár let více než 6 let a jsme vděčni za čas, kdy jsme byli „Dětmi z jurty“. Během dvou dnů jsme poznali jejich okolí, zahráli si hry na nedalekém hřišti, dozvěděli se něco o chovu dravců, navštívili Štolmířský kostel, uvařili si ten nejlepší tábornický guláš a pochutnali na obědě u barokní pece. Věříme, že se sem budeme moci ještě někdy vrátit.

Chovancovi

Ještě jednou děkujeme za super pobyt u Vás v jurtě. Pro nás ideální kompromis mezi stanováním a pobytem v penzionu s bonusem v podobě luxusních snídaní. Ať se Vám daří naplňovat Vaše plány a věřím, že se ještě uvidíme při našem dalším pobytu tentokrát v červené jurtě :-)

Tiimiakatemia Prague

V jurtách jsme strávili jednu noc, vše bylo naprosto v pořádku, vybavení jurt je nové, majitelé moc milí. Areál sadu poskytuje dostatečný prostor na relaxaci i týmové sportovní aktivity.

LMŠ Semínko

Do Jurt v sadu jsme vyrazili s týmem mateřské školy Semínko na výjezdní zasedání. Měli jsme pohodlí v krásné královské jurtě, kde bylo teplo a k dispozici vše, co potřebujeme. Dobře vybavená kuchyňka i koupelnička byly už jenom příjemný bonus. Pan majitel je velmi milý a ochotný, je obdivuhodné do kolika rozličných aktivit v přilehlé vesnici se pouští. Odjížděli jsme s nadšením a velkou inspirací!

Miroslav Pacholík

Tohle krásné místo jsme zvolili pro uspořádání naší svatby. Ačkoliv se jednalo o zimní termín a na přípravu nebylo moc času, podařilo se vše zorganizovat ve spolupráci s majiteli (díky jejich vstřícnosti a ochotě) k velké spokojenosti všech zúčastněných. Jedinečná atmosféra místa umocnila úžasný zážitek z našeho velkého dne. Ještě jednou moc děkujeme a určitě se sem budeme rádi vracet.

Monika J.

Na Jurty v sadu jsem narazila náhodou. Ubytování bylo perfektní, komunikace s majiteli také. Vše bylo čisté, kuchyňka vybavená. K dispozici jsme měli vše co bylo potřeba. Strávili jsme na tomto příjemném místě s rodinou krásný víkend. Super počasí byl už jen takový bonus.

Člověk v tísni, o.p.s.

Hledali jsme příjemné místo vhodné pro teambuilding blízko za Prahou, které vás ale zároveň nechá si od pražského shonu chvíli vydechnout. Čas strávený v jurtách byl pro nás opravdovým zážitkem. Dýchlo na nás zvláštní kouzlo a atmosféra místa a celkový dojem podpořila bezproblémová komunikace a ochota majitelů. Jurty byly krásným oživením vytížených pracovních dní.

Blanka

Duben 4 dny/3 noci a bylo mi málo. Místo hodně spjaté s přírodou, hřejivá atmosféra. Ideální místo na meditace, relax, duševní pohodu a klid. Doporučuji lidem spíše takového „rázu“, než těm, kteří chtějí „pařit“. Mongolské jurty nejsou žádné domečky, ale stany, o kterých málo kdo něco ví. Ten, kdo je zná, toho nepřekvapí specifická vůně, která nemusí při seznámení s jurtou lahodit rozmazlenému nosánku. Nečekejte žádný luxus, i když musím přiznat, že tady ten luxus byl. V pravých jurtách elektřinu pro své mobily nenajdete, tady ano. Jurty jsou vzdušné, světlé, prostorné, účelně a prakticky vybavené a pěkně čisté. Pohodlné postele, kvalitní matrace. Kuchyňka s terasou je společná a velmi dobře vybavená, škodlivou mikrovlnku ale nenajdete. Máte k dispozici výběr vín, ale k tomu víc nemám co napsat, když jakémukoliv alkoholu neholduji. Za symbolický poplatek možnost čerstvě mleté kávy (ale ani tu jsem neochutnala). Sociálky jsou společně na jednom místě, ale každá jurta má svoji vlastní, takže soukromí je zachováno. Celé toto prostředí je vedeno ekologicky, je třeba to respektovat. Je třeba být tolerantní, že se prostředí pořád tvoří a nenechat se odradit, když naprší a budete potřebovat holiny. Déšť vás pak odmění vodní hudbou na střeše vaší jurty. Majitel Jiří s manželkou velmi příjemní, ochotní a pohodoví s vizí vrácení se k lepšímu, přirozenějšímu a zdravějšímu způsobu života, fandím jim. Pobyt jsme si s přítelem užili maximálně, domů se nám nechtělo. S čistím svědomím doporučuji a rádi se vrátíme ❤️